Böhm Gustav (Jindřichův Hradec 1885 - 1974 Agen)
Pirano, signováno, datováno a popsáno vlevo dole Gustav Böhm 1923 Pirano, olej/překližka, 32 x 25,5 cm, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |